Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Geliyor?

Sıradaki içerik:

Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Geliyor?

e
sv

Rüyada Aksaklık Görmek Ne Anlama Gelir?

662 okunma
rüyada aksaklık görmek

Rüyalarda her şey yolunda gidecek değil ya.. Bazen bazı sorunlar yaşadığımızı da görebiliriz. Bu sebeple de rüyada aksaklık gördüğümüzde gerçek hayata dair nasıl bir anlamı olabilir diye merak edebilirsiniz.

İşte şu an bu merakınızı gidermek için bu yazıyı hazırlıyoruz. Hemen okuyun ve ne anlama geldiğini öğrenin. Rüyada aksaklık görmek… Bütün detaylar…

Rüyada Aksaklık Görmek

Bu rüya tamamen kötü anlamlara işarettir. Rüyada aksaklık görmek, hileye, yalana ve hayırlı şeyleri inkara yöneliktir. Bu sebeple de rüyanızda aksaklık görüyorsanız düşündüğünüzü yapmaktan vazgeçmelisiniz.

Rüyada Ayaklarınızda Aksaklık Görmek

Bu rüyanın anlamı da kedere ve üzüntüye yöneliktir. Bu rüyayı gördüğünüzde başınıza bir şey gelebilir ya da bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu sebeple daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca sağ ayağın aksaması erkek çocuğunuzun, sol ayağın aksaması da kız çocuğunun hafif bir kaza geçireceğine işaret olabiliyor.

Evet, anlamı oldukça rahatsız edici.

Rüyada Aksaklık Görmek ile İlgili Diğer Yorumlar..

Bu konuyla ilgili çok çeşitte yorum bulunuyor. Bazen rüyada aksaklık görmek uzun bir ömre, sağlıklı bir hayata da işarettir. Aynı zamanda iyi bir gelir kapısı olacağına yönelik de habercidir.

Bunun dışında bazı tabircilere göre de rüyada aksaklık görmek uzun bir yolculuğa delalettir. Bir sebepten dolayı uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz bir işten de aciz kalabilirsiniz. Bütün bu anlamları dikkate almalısınız. Çünkü her biri de geleceğe dair ufak habercilerdir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Elif 5 ay önce
  • Peki rüyada annemızın aksarayarak yürüdüğünü görmek ne anlama gelmektedir