Rüyada Akvaryum Görmek Ne Anlama Gelir?

Sıradaki içerik:

Rüyada Akvaryum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alaim-i Sema Görmek Ne Anlama Geliyor?

avatar

yazar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

rüyada alaimisema görmek

Rüyada Alam-i Sema yani gökkuşağı gördüğünüzde hem hayra yorulabilir hem de kötü sonuçları olabilir. İşte size rüyada gökkuşağı görmenin ne anlama geldiğinden hemen bahsedelim.

Genel olarak bakacak olursak rüyada Alaim-i Sema görmek kişinin ilerleyen zamanlarda dileklerinin gerçekleşeceğine delalettir. Şimdi diğer yorumlara bir bakalım…

Rüyada Etrafının Alaim-isema ile Sarıldığını Görmek

Rüyada Alaim-i Sema ile sarıldığınızı görüyorsanız, yani çevreniz tamamen gökkuşağı ile dolduysa, ‘eğer bekarsanız evlenebilirsiniz eğer evliyseniz de çok hayırlı bir evlada sahip olabilirsiniz’ anlamları çıkıyor.

Böyle olumlu yorumların bulunduğu rüyaları gördüğünüzde sevinebilirsiniz. Alaim-i Sema yani gökkuşağı görmek, rüyayı gören kişi için oldukça iyidir.

Not: Rüyada alaim-isema dediğimizde aslında gökkuşağından bahsediyoruz. Oldukça eski bir dilde karşımıza çıkan alaim-i sema genel olarak yorum yapılırken kullanılır.

Rüyada Gökkuşağını Kendi Renkleriyle Görmek

İşte gökkuşağını kendi renkleriyle görmek de şu anlama geliyor: Gökkuşağını yani Alaim-i Sema’yı görkemli bir durumda gördüğünüzde iyiye ve hayra işarettir. Aynı zamanda mutlu günlerin geleceğini de ifade eder.

Zafer anlamına da gelen bu yorum rüyayı görenler tarafından mutlulukla karşılanıyor. Siz de bu rüyayı gördüyseniz güzel şeylerin olacağını düşünebilirsiniz. Cıvıl cıvıl bir gelecek sizi bekliyor olabilir.

Rüyada Gökkuşağını Tek Bir Renkte Görmek

Gökkuşağının renkleri genel olarak rüyayı gören kişinin hayatında mutluluğu ve güzelliği temsil ediyor. Fakat rüyanızda tek renkli bir alaim-i sema görüyorsanız bu da gördüğünüz renge göre farklı anlamlara geliyor. Örneğin canlı renkleri görüyorsanız çok iyi haberler alacaksınız ve verdiğiniz emeklerin karşılığını da göreceksiniz demektir. Ama koyu tonları görüyorsanız uzun süredir planladığınız bir işin yolunda gitmeyeceğine işarettir.

Rüyada Alaim-i Sema Görmek: Sonuç

Rüyada gökkuşağını bu şekillerde görüyorsanız artık ne anlama geldiğin biliyorsunuz. Sizin elinizde değil ama yine de rüyada alaim-i sema gördüğünüz zaman bunun iyiye işaret olduğunu tahmin edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli