Rüyada Alkış Görmek Ne Anlama Geliyor?

Sıradaki içerik:

Rüyada Alkış Görmek Ne Anlama Geliyor?

e
sv

Rüyada Alkol Görmek Ne Anlama Geliyor?

619 okunma
rüyada alkol görmek

Rüyanızda alkol, içkili biri ya da buna benzer bir rüya mı gördünüz? Sizlere hemen yorumlayalım. Siz de bu sayede rüyanızın size ne demek istediğini bir öğrenin. Yapmanız gerekenler çok basit: Rüyanızı hatırlayın ve yazıyı okumaya başlayın.

Aşağıdaki maddelerden birinde mutlaka gördüğünüz rüya yer alıyordur. Bu sayede sizi neler bekliyor, hazırlıklı olabilirsiniz. İşte bütün detaylar..

Rüyada Alkol Görmek

Aslında rüyada alkol görmek hayırlı bir şey değildir. Anlamlarına baktığımızda bunu anlayacaksınız. Genel olarak rüyanızda alkol gördüyseniz, işleriniz sarpa saracak demektir. Bazı konularda başarısız olabilirsiniz. Buna ek olarak deliliğe de işarettir. Size üzüntü veren bir olaydan dolayı aklınız karışabilir…

Rüyada Çok Sarhoş Olduğunu Görmek

Bu rüya da fitneye, düşmanlığa, yalana ve zarara işarettir. Başınıza talihsiz bir olay gelebilir ve bu yüzden de canınız sıkılabilir. Sakın endişe etmeyin.. Bu gibi durumları önlemek için dikkatli davranabilirsiniz.

Ayrıca çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğini de ifade eder. Birileri tarafından kandırılabilirsiniz ya da düşman edinebilirsiniz.

Fakir Bir Kişinin İçti İçtiğini Görmesi

Rüyayı gören kişi fakirse, anlamı güzeldir. Zengin olabilirsiniz! Bir yerden yüklü miktarda para kazanabilirsiniz ya da uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Buna bağlı olarak kısa sürede çok iyi paralar elde edebilirsiniz.

Hemen yatırım seçeneklerinize bir bakın…

Rüyada Su ile Karıştırılmış Alkol Görmek

Aslında rüyada su ile karıştırarak içki içtiğinizi görmek olumsuzluğa, hayırsızlığa, yalana ve kayba delalet eder. Bunların hayatınızda meydana gelme ihtimali varsa gözünüzü dört açın…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli