Rüyada Alkolik Görmek Ne Anlama Geliyor?

Alkolik gördünüz mü ya da siz bir alkolik misiniz? Bunlardan bağımsız olarak sizlere rüyada alkolik görmenin ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz. Eğer rüyada alkolik görmek ne demek bilmiyorsanız ya da merak ediyorsanız yazıyı hemen okumaya başlayın.

Arkanıza yaslanın ve rüyanızı hatırlayın. İşte cevabı burada.

Rüyada Alkolik Görmek

Bu rüya çok ciddi anlamda zarar göreceğinize işarettir. Aileniz, işiniz ya da sosyal hayatınız ile ilgili olabilir. Ama bazı konularda çok fazla üzüleceksiniz ve bunu toparlamak için zamanınız olmayacak.

Bu sebeple de dertlenebilirsiniz. Ama unutmayın ki hastalıkların çoğu da stresten çıkıyor. O yüzden stres yapmamaya çalışın.

Rüyada İçki İçmek

Eğer rüyada içkiyi içen sizseniz anlamı haksız mal demektir. Evet, haksız bir şekilde mal mülk kazanabilirsiniz. Bunu yapmayın. Hak yolundan da sapmayın.

Ayrıca bir sebepten dolayı zorlu bir yola gireceksiniz. O yüzden metanetli olmalısınız ve bu sürecin de geçeceğini unutmamalısınız. Çevrenize dikkat edin ve yeni arkadaşlıklar kurun.

İçki İçenleri Görmek

İçki içenler varsa ve siz sadece bu ortamı gördüyseniz yine bir önceki yorumlara benzer şekilde haksız kazanca işaret ediyor. Aslında böyle bir durum söz konusu değilse bile yine de geleceğe yönelik birer işaret olduklarını unutmayın. Bugün olmamış olabilir ama yarın belli değil. Bu sebeple kendinize dikkat edin. Yanlış şeyler yapmayın ve haksız kazanç elde etmeyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top