Rüyada Anten Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda anten gördüyseniz sizlere hemen ne anlama geldiğinden bahsedelim. Ama öncesinde şunu da belirtmek istiyoruz ki rüyada anten görmenin birkaç farklı anlamı bulunuyor.

O halde lafı daha fazla uzatmadan hemen detaylara geçebiliriz. İşte rüyasında anten gören birini neler bekliyor?

Rüyada Anten Görmek

Rüyasında anten gören bir kişi uzaktan güzel bir haber alacak. Bu haberi aldıktan sonra da mutlu olacak. Buna ek olarak uzun zamandır beklediği bir iş olacak ve kazançları da artacak.

Oldukça hayırlı bir rüya olarak değerlendirilebilen anten, size uğur getirebilir. Ama buna ek olarak bazen de yaşanılan durumlara bağlı olarak olumsuz da yorumlanabilir. İstenmeyen bir durumla karşılaşabilirsiniz ya da birinden zarar görebilirsiniz.

Anten Tamir Etmek

Rüyanızda anten tamir ediyorsanız ne anlama geliyor? İşte bu rüyanın yorumu biraz olumsuzdur. Genel olarak ailenin ya da aileden birinin başına bir huzursuzluk geleceğinin işaretidir. Ama bazı yorumlar da eğlenceye ve rahatına düşkün bir kişi olunduğuna dairdir.

Bunun yanı sıra anten tamiri, gereksiz kırgınlıklar yaşadığınız kişiyle yeniden konuşabilirsiniz ve gönlünü alabilirsiniz anlamına da geliyor. Bu konuda da bir uyarıdır.

Rüyada Anten Taktığını Görmek

Rüyada anten taktığını görmek ise mala ve mülke delalettir. Yaşamın çok iyi gideceğine ve iyi bir insandan yardım alınacağına işaret eder. Eğer çatıya anten taktığınızı net bir şekilde görüyorsanız da anlamı şu şekildedir: İş kurabilirsiniz, maddi ve manevi sorunlarınız bitebilir.

Çanak Anten Görmek

Son olarak çanak anten görmenin ne demek olduğundan da bahsedelim. Bu rüyanın anlamı ise; güzel haberler alınacak demektir. Sosyal yaşamınız artacak, malınız ve mülkünüz olacak…

Gördüğünüz gibi rüyada anten görmek hem hayırlıdır hem de olumsuz. Bu tamamen sizin hayatınızın gidişatına göre yorumlanabilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top