Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Geliyor?

Asa görmek çok da sık rastlanan bir durum değildir. Fakat görüldüğü zaman da anlamı fazlasıyla merak edilir. Şimdi sizlerle rüyada asa görmek ne anlama geliyor, bunu paylaşacağız.

Rüyanızı hatırlayın ve ne gördüğünüzü bir düşünün. Şimdi sizlere bazı yorumlardan bahsedeceğiz. Gördüğünüz rüya bunlardan birisiyse hemen dikkatinizi çekecektir. İşte bütün detaylar için okumaya başlayabilirsiniz…

Rüyada Asa Görmek

Genel olarak rüyada asa görmek hayra yorulur. Kuvvet, güç ve başarının simgesidir. Buna ek olarak çalıştığınız işte başarılı olacaksınız ve maddi açıdan rahata ereceksiniz demektir.

Başka bir yoruma göre de rüyada asa gören kişi için fakirlikle de yorumlanabilir. Ama tabi bu rüya tabirleri sizin yaşamınıza ve rüyayı görme şeklinize göre farklılık gösterir.

Asa ile Birini Dövdüğünü Görmek

Eğer rüyada asa ile birini dövdüğünüzü görüyorsanız bunun anlamı nedir? Dövdüğünüzü gördüğünüz kişiyle aranız açılabilir. Hatta onunla ilgili çok yanlış şeyler söyleyebilirsiniz. Eğer bu kişiyle ilgili düşünceleriniz gerçeği yansıtmıyorsa hiçbir şey söylememek sizin için iyi olacaktır.

Bunu unutmayın  ve başkaları hakkında konuşmayın.

Asa Üzerinde Yürümek

Asa üzerinde yürüdüğünü görenler ise gemiye binecek demektir. Kısa bir süre içerisinde gemi yolculuğu yapabilirsiniz. Ya da başka bir seçenek olarak trenle ya da uçakla da yolculuğunuz olabilir.

Asa üzerinde yürümenin tabiri daha çok bir seyahate yöneliktir. İsterseniz valizini hazırlayın, bir yere gidiyor olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top