Rüyada Astım Görmek Ne Anlama Geliyor?

Astım krizine tutulan birini daha önce gördünüz mü? Ya da belki siz de bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Peki bu rüyalar bize neyin habercisi? Haydi hep birlikte rüyada astım görmek ne anlama geliyor bir bakalım. Belki de güzel bir haber alacağız ya da yeni kazanç kapılarımız olacak.

Hemen arkanıza yaslanarak yazıyı okumaya başlayabilirsiniz. İyi okumalar…

Rüyada Astım Görmek

Rüyanızda birinin astım krizi geçirdiğini görebilirsiniz ya da astım ilacı sıktığını görebilirsiniz. İşte bu rüyanın anlamı: Çok iyi bir gelecek sizi bekliyor ama bu yolda bazı engelleriniz olacak. Eğer bu engelleri aşarken sabırlı olursanız zaten kısa süre içerisinde daha da başarılı olacaksınız.

Astım görmek aslında çok da kötü bir anlama denk gelmiyor.

Astım İlacı Görmek

Astım ilacı görmek ise sorunlarınızın yakın zamanda çözüleceğine işarettir. Ayrıca bir yerden para gelebilir ama siz bu parayı çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Çünkü yaptığınız yatırımlar size iyi bir şekilde dönüş sağlayacak.

Astım ilacı görmenin bir diğer anlamı da hayatınızda çok büyük değişiklikler yapacağınız yönündedir.

Rüyada Astım Krizi Geçirmek

Astım krizi geçirdiğinizi gördüyseniz, gerçek hayatta sevdiğiniz kişilerle kavga edebilirsiniz ve kazalarla burun buruna gelebilirsiniz. Bunu yaşamamak için önceden uyarı niteliğindedir. Rüyanızda astım krizi geçirmek aynı zamanda aile arasında işleri düzelteceğinize de yöneliktir.

Bu sebeple rüyada astım krizi geçirmenin hem olumlu hem de olumsuz yorumları bulunuyor. Bu sebeple siz uyarıları dikkate alın ve olumlu sonuçlanması için uğraşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top