Rüyada Baston Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyanızda baston mu gördünüz? Peki bu rüyanın ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız hemen bu yazıyı okumaya başlayın ve bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Bunlara ek olarak rüyada baston görmek birden fazla anlama geliyor. Bu sebeple çok dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. İyi okumalar!

Rüyada Baston Görmek

Öncelikle rüyada baston görmenin ne anlama geldiğini açıklayalım. Bu rüyanın anlamı şu şekildedir: Çok yakın ve sadık bir arkadaşınız olabilir. Bu kişi sayesinde de rahatlıkla içinizi dökebileceksiniz ve doğru tavsiyeler alacaksınız.

Rüyada baston görmenin bir diğer anlamı da mevki olarak yükselebileceğinize yöneliktir. Başarılı bir şekilde çalışmaya devam ederseniz bu şansı yakalarsınız.

Rüyada Bastonla Yürümek

Peki rüyada bastonla yürüdüğünüzü gördüyseniz ne anlama geliyor? İşte cevabı:

Rüyada bastonla yürümek aslında birinden destek alacağınız anlamındadır. Bu yardım da maddi ya da manevi olabilir. Tamamen sizin hayatınızın gidişatına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca birisi de arkanızdan konuşuyor olabilir. O kişiye dikkat edin ve fark ettiğiniz an iletişiminizi sınırlandırın.

Yoksa ilerleyen zamanlarda başınızı ağrıtabilir.

Rüyada Bastonun Kırıldığını Görmek

Bir diğer yorum da baston kırılmasıyla ilgilidir. Bu rüya yakın ya da uzak akrabalarınızdan birinin vefat edebileceğine yöneliktir. Her zaman gerçekleşecek diye bir durum yoktur fakat yine de tabir olarak baktığımızda olumsuz olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer hasta olan bir tanıdığınız varsa şifasını hemen bulmazsa bu durum ilerleyebilir. Bu yüzden de rüyada baston kırılması ile ilişkilendirilebiliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top