Rüyada Bumbar Görmek Ne Anlama Gelir?

Sıradaki içerik:

Rüyada Bumbar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buket Görmek Ne Anlama Gelir?

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tanrısal Sözcükler veren Rüyalar

Gerçek tanrısal sözcüklerin, rüyalar ile geldiğini söyleyenler olduğu gibi kadim çağlardan beri rüya yorumları ile gerçek anlamı çözebilmek için geleneksel olarak günümüze kadar henüz hatırlanmaya devam eden bir konudur. İnsanlara yardımcı olacak bilgiler vermek için mesajlar veren Krishnalar vardır. Herkesin duygularını anlamak amacıyla rüyalar ile seyahat eder İncil’in öğretisi gibi. Pratiğe dökülüş şekli beraberinde rüyalardaki buketlerin anlamı ile ilgilidir.

Kutsal Simgeler: Rüyalı Buketler

İnciller, rüyalarda sahip olduğumuz duaların, varlıkların ve beklentilerimizin sembollerini taşıyan buketlerin ne anlama geldiğine ya da gösterildiğine dair çokça ipucu verir. Sekiz Para, Hristiyan dünyasındaki cömertlik için en önemli simge olarak bilinir ve İsa’nın son akşam yemeğinde mumluktaki altın paralar olarak kendini göstermiştir. Bir kişinin rüyada buketi görmesi, lütfenin hakkında bir mesaj almaya çağrı olabilir. Geçmiş açıklamalara göre, bukedler güzelliğin ve armoni için koruma ve desteğinin simgesidir.

Renkler: Duygu Mesajları

Görülen renk nesnelerinden de bir fikir edilebilir. Leylek rengi, zevkin armonisine ait simgelerdir ve tarif edilen sahip ayrıcalıkların hissedildiği bir güzellikse, kırmızı sevdanın ve tutkunun etkisi altındadır. Beyaz , karmaşık duyguların temizlenmesinin bir sembolüdür ve eski yerleşimlerde neşeli bir hava yaratmak amacıyla kullanılmıştır. Farklı renklerdeki buketler, insana gelecekte farklı alanlarda çokça nimetin ve kilidi hizmet etmekten geçtiğinin bir uyarısı olabilir.

Buketlerin Anlamı

Adalet için mucizevi arzu, aşkın mücadeleyi kutlayarak bize ihtiyaçlarının farkında olmamızı öğretir. Güzellik kemale ulaştığında, ibadet yoluyla saf duyguların değerinin belirlenmesi, yanlış davranışlarımızı örtmek yerine onları tekrar gözden geçirmemize yardımcı olur.

Bir buket görmek rüyada, hayatınız boyunca cesaretinizin üzerinde kalan gücünüzün olduğu anlamına geliyor. Diğer insanların aşama atlatma istekleri, kedersiz yüreğinizi göstermeye çalışan dürtüleriyle yüzleşebileceksiniz. Tanrıça’nın buketi, insanın özgürlüğünü hatırlatır ve hayatımızda puansız sevinç ile kaybolana kadar aşık olduğumuzu hatırlatsa da, çoğu zaman bunu kabul ederek yürüyemeyiz.

Kutsal Toprağa Çiçek Açmak

Rüyada gördüğümüz bud rozet, sahip olduğumuz gelecek, hayallerimiz arasından seçme ve seçme özgürlüğünü ifade eder ve asla bu rozete durmasını ya da umutlarımızı kaybetmemizi emretmez. Belki de hepimizin haklı olarak yaşama amacımızın olduğunu hatırlatır. Bir buket görmek, rozetin uzayacağına olan inancımızı ortaya koyar ve gönlümüzün güzelliğiyle bizi destekler.

Kozmik Seçimler İçin Yeniden Temizleme

Önümüzdeki başarılar için bile, bazen eski seçimlerimizi, fikirlerimizi ve duygularımızı sıfırlama zamanıdır. Öyle ya da böyle, bizimle kutsal ortamlarda iletişim kuran hayallerimize uzun süre merak içinde bakmaya ve hatta benzemeye devam eder. Tek yapmamız gereken şey, gördüğümüz güzelliğin arasına girebilmek serdivende bulunmak ve bir anda o en kutsal toprağa gelmeyi sadece bir rüyadan çıkarmakla mümkün olacak şekilde özgürce inşa etmektir.

Sonuç

Sıradan insanların rüya kitaplarındaki öğretileri okuyarak anlamaya çalıştıralı çok oldu. Rüyada buket görmek kişinin konforu için neden olduğuna veya herhangi bir kimseden iyiliğin hatırlanmasının gerçekleştiğinin bir göstergesidir olduğuna inanabileceğimiz birçok farklı neden vardır. Rüya yorumcanlarca da onaylandı; gördüğümüz buketler, unutmaya değer anıların, sevgi kaynağının veya rahatladığımız sekiz para olmayı gösteren tüm ruh halinin samimiyetinin symbolize edildiği sihirli sözlerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli