Rüyada Spor Yapmak Ne Anlama Gelir?

Sıradaki içerik:

Rüyada Spor Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Düşürmek Ne Anlama Gelir?

avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyalar insanların kafalarında bulunan karmaşık duygu ve düşüncelerin yansımasıdır. Bu nedenle kişinin rüyasında gördüğü her şey, kişinin hayatındaki gerçekleri yansıtabilir. Çoğu zaman rüyalar kişinin kendisine yönelttiği ya da kabullenmek istemediği çok gizli mesajları göstermek için kullanılır.

Bu mesajları anlamak için bilgili ve tecrübeli bir psikologa danışmak çok önemlidir. Bir psikiyatrist tarafından rüyanın anlamı ortaya konulmalıdır. Rüya içerisindeki simgeler ve imgeler çözülmeli ve bu berraklaştırılmış rüya bilgisiye uygun bir şekilde uygulanmalıdır.

Bir rüyada çocuk düşürmek ne anlama gelir? Gerçek hayatta kişinin düşme korkusu oluşursa bunun rüyada tekrarlanıyor olabilmesi muhtemeldir. Kişinin başarısızlık duygusuyla ya da onu sınırlı ya da zayıf hissettiği bir anda, çocuğu düşürmek rüyada bazı gerçeklikleri yansıtmak için gösterilebilir. Öncelikle kişinin geçmişe bakarak nelerin olduğunu ve nelerin silindiğini hatırlaması gerektiğini belirtmek gerekir. Rüyada düşürülen çocuk, kişinin yaşamında bir eksiklik ya da kayıp hissedebileceğini ifade edebilir. Çoğu zaman, rüyada çocuk düşürme, kişinin yaşadıkları zorluğu kabullenmek zorunda kaldığını ve başarısızlığı kabullenmek zorunda kaldığını, diğer taraftan yaşamındaki potansiyelleri yakalamak için mücadele etmek zorunda olduğunu göstermektedir.

Çocuk Düşürmek Rüyasının Belirli Anlamları Olabilir

Rüyada çocuk düşürmek ile ilgili çeşitli anlamlar vardır. Bu anlamlar schemata göre de değişebilir. Ancak bazı anlamlar herkes için aynı olacaktır. Örneğin, genellikle rüyada çocuğu düşürmenin, kişinin pek çok hedefinin düşmesini ya da herhangi bir sonucunu almayı başaramamasını temsil ettiği düşünülmektedir. Bazılarına göre, yönetim için bir çaba sarf etme yeteneği ile ilgili de olabilir; çünkü düşürülen çocuğu kontrol etmek veya tutmak mümkün değildir. Diğerleri, rüyada çocuk düşürmek ile kişinin yalnızlık duygusunun nasıl evrensel olduğunu öne sürmektedir.

Çoğu zaman, kişinin çevresinden destek almak ve sosyal olarak onay almak için çabalarken, aynı zamanda, kendi planlarında izlediği yolların ve seçimlerin tutmayabileceğinin de farkındadır. Böyle bir durumda, rüyada çocuğu düşürmek, kişinin hayatını dengelemek ve kontrol etmeyi çabasının olmaması ile ilgili olabilir. Psikolojik olarak, cesaret sınavı geçmeyi ve kendisine ve taleplerine itiraz etmeyi reddetmeyi de ifade eder.

Çocuk Düşürmek Rüyalarının Özdeşlikleri

Rüyalar insanların ruhsal ve psikolojik durumlarının bir imgesel sembolizasyonudur. Bu nedenle, rüyada çocuk düşürme, insanların kendi korkularını, hayattaki başarısızlıklarıyla yüzleşme anlarını ortaya çıkartmak için kullanılabilir. Size ayrılan sorumlulukları taşıma, başarıyı yakalamak ve hayatını sağlamak arasındaki dengeyi nasıl kurduğunuzu görebilirsiniz. Bu nedenle, rüyada çocuğu düşürmek, (yerden kalkmak) korkularıyla baş etmenin problemleriyle başa çıkmanın ve kontrolü ele almanın zorluğuna temel nitelik oluşturur.

Rüyada çocuk düşürmek, ayrıca geçmişe dair sıkıntılar varsa kişinin geçmişteki başarısızlıklarını hatırlatabileceği gibi, negatif sonuçlar veya başarısızlıkla karşılaşma ihtimalini de gösterebilir. Rüyada çocuk düşürmek ayrıca çözümsüzlük, yalnızlık, güven eksikliği, depresyon, kafa karışıklığı, doğru seçimi yapma yetersizliği gibi konuları da içerebilir.

Çocuk Düşürme Rüyasının Anlamı: Sonuç

Rüyada çocuk düşürmek, kişinin hayatındaki mağlubiyet ve başarısızlıklarını ifade edebilir. Sizin nerede standartlarınızın altına düştüğünüzü veya hayallerinizin neden yok ettiğinizi ifade edebilir. Başarısızlıklarınızın üstesinden gelmek için erken harekete geçmek, harekete geçmek ve kabusun gerçek hayata taşınmamasına yardımcı olmak için fırsat vermek önemlidir.

Sıkıntılar ve kurallara bağlı kalma konusunda salt veya burada ile ilgili olmak üzere, rüyada çocuk düşürmek, başarısızlığa karşı bir direniş gösteremeyeceğinizi ya da kontrolünü kaybettiğinizi gösterebilir. Bu rüyayı gören kişi hayatındaki dengesizlikleri ve kendisiyle bağlantılı olduğu duyguları daha iyi anlayabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli