Rüyada Keselenmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabiri, rüyaların algılanan ve anlaşılan gizli bir dili olduğuna inanılır. Genellikle olumlu ya da olumsuz kısımları vardır. Kendi kendinize göre, kişisel olarak hangi rüyalara yatkınlığınız varsa onları anlamaya çalışırsınız. Rüyalarınızda kendinizi keserek rahatsız edildiğinizi görmek çok rahatsız edici olabilir. Fakat gerçekte bu rüyayı ne anlama geldiğini öğrenmek faydalı olacaktır.

Rüyada Keselenmek Ne Demek?

Rüyada kendinizi kesme durumu, bir darbe almak ya da büyük bir kayıp yaşamak anlamına gelir. Bu rüyalar arkadaşlarınıza ya da aile üyelerinize olan bağlılığınız hakkında sizi uyarmaya çalışıyor. Tabii ki bu olumsuz msajlar diye yorumlanabilir. Aslında, herşey her zaman nihai sonuçlar üzerinde değil. Rüyalar sizi bilinçaltında tutan farklı hayalleri keşfetmek için bir arayışa götürmeye çalışıyor. Bazı rüyaların kaygıya sebep olması ya da duygusal mücadelelerinizi ortaya çıkarması, anlaşılıyor.

Kendini Kesme Rüyasının Anlamı

Kendini kesme rüyaları, canınızın derinden yanıp tutuştuğunu belirten duyguları simgeleyebilir. Duygu dalgalarının sizi kolayca yoğunlaşana kadar getirdiği hisserin bir temsili. Olayları anlamaya çalışarak stresi yönetmek isteyebilirsiniz. Rüyalarda kendinizi canlı bir şekilde kestiğinizi görmek size hayatta daha cesur olmanızı, herhangi bir döngüden kurtulmanızı veya bağlılığınızın sonsuza kadar sürebileceğini işaret edebilir. Eğer kendinizi hayatınızda zorluklar yaşıyorsanız, bunun uyandığı hisleri dikkate alın. Bu rüya size şu satırları okumaya heveslendirmek için uyandırılmış olabilir: ‘Ne olursa olsun, siz olarak destekleneceksiniz.’

Ne Yapmalı?

Rüyada kendinizi keseldikten sonra, uyanma ve kendinizi varlığınıza dönebilirsiniz. Etrafınızdaki ışıltılı şeyleri, farklı ruh halinizi veya etrafınızdaki etkisi olan kişileri algılayabilirsiniz. Rüyalar hakkında düşünmekten ve araştırmaktan çekinmeyin. Bunlar arada sırada korkutucu olabilir, ancak hakiki hissettiğiniz her şeyi anlamlandırmaya ve onun için mesafe koymaya çalışın. Öte yandan, basit hayaller veya kurgu sahneleri ayırt edebilirsiniz. Temel olarak, kafanızdaki korkuları hayatınızın bir parçası yapmamaya çalışın. Rüyaları izlemeye devam edin. Unutmayın, size anlattıklarının altını biraz çizin, ancak asla sinirlerinize sahip çıkmayın.

Sonuç

Bir rüya hakkında ne düşündüğünüzü sorgulayın. Bir rüyada kendinizi kesme durumunu ölçmek, her zaman kaygı yaşamak mı, ya da olumlu bir değişim mu gelecektir? Bireysel olarak bu tür rüyalara tanıklık ediyorsanız, bunun kaygı verici olabilmesine rağmen, özüne inmek her zaman mümkündür. Kendinizi önemseyin. Bir şeyleri tartışmayacak kadar sakin olmaya çalışın ve kendinizi sadece sakin bir şekilde hissetmenizi sağlamayı dilemekte bu noktada her zaman iyidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top