Rüyada İstemek Ne Anlama Gelir?

Karanlık koridorların veya labirentlerin tam ortasında kendisizce, rüya gibi hisseden hayal odalarına girmenin çok güzel bir deneyim olabilir. Rüyanın içinde, insan karakterleriyle ya da entellektüel varlıklarla etkileşime gierişmemiz durumunda, aslında neyi istediğimiz konusunda berbat bir fikir de sahibi olmayabiliriz. Fakat her halükarda rastgele kelimeler söylememiz zorunlu olan bir şarkı söylememiz istenebilir. Bu şarkının parçası olan ‘Ne İstediğinizi’ sorusu, bize rüya gibi konuşmalar konusunda öatalca önem arz ediyor.

Peki Rüyada Ne İstediğiniz Ne Anlama Gelir?

Rüyada ne istediğiniz ne anlama geliyor? Maalesef, bu çok basit bir cevabı da yoktur. Her rüyanın kendi başına bir hikâyesi vardır ve rüyalarınızdaki özellik olarak, bunlar gelişen farklı hikâyelere benzetilebilir. Siz belirli bir isteğiniz olmasa da, bu istekler rüya tabiri caizse, canlı görünen bir biçim almaya başlar. Bu istekler, açıklayamadığınız gizemli seslerin, imgelerin ya da iddiaların çok çeşitli formlarda gelmesi üzerine, size yönlenmiş mesajlar gibidir. Maalesef, bu mesajların ne anlama geldiğini tam olarak anlayamayabiliriz. Fakat gerçek yaşamımıza çıkıp düşünürsek, belki bazı ipuçlarını bulabiliriz.

Rüyalarınız Ne İşaret Ettiğini Öğrenmek için Hangi Etkinlikleri Yapmalı?

Birçok insan, rüyalarını yorumlamak için hala bazı etkinlikleri uygulamaya devam ediyor. Gökkuşağı renklikitapçıkları kullanarak, somut kelimeleri harmanlamak, belirli kavramları araştırmak ya da kimseyle konuşma yapmadan, derin derin etrafınızı incelemek gibi etkinlikler söz konusu olbuildur. Bu davranışlar, sapkın gösterilebilecekken, herkesin kendisine has bir profesyonelliği vardır ve bu frekansa sahip olmak çok önemlidir. Rüyaları çözmek için çoğu zaman küçük ayrıntıları yakalamakla mümkündür.

Rüyalarımız Bize Ne Döyüyor?

Rüyalarımız; yakın zamanda ya da uzun zamandır yaşadığımız zorluklardan kaynaklanan endişe, korku, umutsuzluluk gibi duyguları ortaya çıkarabiliyor. Rüyalarımız, bizden başka bir yaşamda mutlu olmamız için gösterilen ipleri sıkı sıkıya tutmaktan pişmanlık, cesaret ve beceri gibi duygularını da ortaya çıkarabiliyor. Rüya sabah olarak, rüya içinde kontrolümüzü, yeteneklerimizi, özgüvenimizi artırmamız için bizi destekleyen sinyalleri taşıyabiliyor. Onlar, bizim nerdeyse sözleriyle tanımlayamayacağımız tüm hazlarımıza karşılık gelen duygularımızı da taşıyabiliyor.

Bir Özet

Rüyada ne istediğimiz ne anlama geliyor? Rüyalarımız, esas olarak bizden başka bir yaşamda mutlu olmamız için gösterilen ipleri sıkı sıkıya tutmaktan pişmanlık, cesaret ve beceri gibi duygularını da ortaya çıkarabiliyor. Bu duyguları çözmek, rüyalarımızın gizemli mesajlarının ne anlama geldiğini anlamamızı sağlayacak etkinlikler yaparak olur. Bu etkinlikler, satpkın gösterilebilecekken, herkesin kendisi için profesyonel bir yaklaşımı vardır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top